O nás

Zakládáním společností a prodejem ready-made na klíč se zabýváme od roku 2001!

SMART Office & Companies, s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších společností a lídrem na trhu v oboru korporátních služeb - tedy zakládání & správa společností, design holdingových struktur, likvidace společností a služby office center. Tyto služby poskytujeme ve 32 zemích.

Korporátními službami se zabýváme již od roku 2001, původně pod hlavičkou společnosti APOGEO Tax, a.s., jedné z nejvýznamnějších společností v oblasti daňového poradenství a mezinárodního daňového plánování. Od roku 2011 je SMART Office & Companies členem APOGEO Group. Skupina společností PKF APOGEO poskytuje služby transakčního poradenství, oceňování, daňového a účetního poradenství, auditorské služby, zajištění mzdové agendy, správy rodinného majetku a služby korporátní, tedy zakládání a správy firem vč. designu holdingových struktur. A to již od roku 2001 na českém trhu. Jednotlivé společnosti jsou členy profesních komor, tj. Komory daňových poradců České republiky, Komory auditorů, Komory certifikovaných účetních, České Komory odhadců majetku a Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů, a držiteli certifikace ISO 9001 a ISO 27001.

Jsme partnerem mezinárodní poradenské sítě PKF International, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150 zemích světa. Díky takto široké síti partnerů a konzultantů vám zajistíme transakce s mezinárodním aspektem ve většině evropských států a řadě mimoevropských jurisdikcí. Své klienty dobře známe a to nám umožňuje odvádět kvalitní práci a navrhovat nová a lepší řešení.

Našimi klienty jsou desítky advokátních kanceláří, střední podniky, orgány státní správy, zahraniční investoři vstupující do ČR, ale i start-upy.

Bude nám potěšením s Vámi spolupracovat.

S pozdravem

Tým profesionálů SMART Office &Companies s.r.o.
tel: 800 276 278 nebo 267 997 708
info@smartcompanies.cz
www.smartcompanies.cz
www.smart-office.cz
www.trustservices.cz

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít