Likvidace & odkup nepotřebné společnosti

Zbavíme Vás nepotřebné společnosti! Odborně, důsledně a diskrétně.

Přebereme povinnosti a starosti spojené s likvidací firmy. Likvidujeme všechny typy společností (s.r.o., a.s., v.o.s, komanditní společnosti, družstva...)

Rozhodli jste se ukončit podnikání a zbavit se své společnosti? Bezplatně vám poradíme, zda je likvidace vhodnou formou řešení.

Co je likvidace?

Zrušení společnosti s likvidací je seriozní a  zákonný způsob ukončení veškerých aktivit společnosti. Likvidací se rozumí souhrn ekonomických a právních kroků, které směřují k ukončení jejích aktivit a podnikání. Výsledkem úspěšné likvidace je, že společnost nemá majetek ani závazky a je řádně vymazána z Obchodního rejstříku.

Odborné likvidace společnosti zajistíme již od 44.500Kč. Toto úřední martirium absolvujeme za Vás odborně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik, přičemž tento proces obvykle zabere 6-8 měsíců v méně komplikovaných případech.

Kdy je cena likvidace konečná

 • má řádně podaná daňová přiznání a splněné všechny zákonné povinnosti
 • má a měla řádně vedeno účetnictví
 • nemá zaměstnance, nemá bankovní účty a nemá žádné spory (soudní, správní apod.)
 • nemá žádný majetek ani žádné dluhy či závazky a je neaktivní
 • je způsobilá k likvidaci a není-li likvidace nemožná či ztížena z právních či ekonomických důvodů

Poradíme vám

 

Jak to funguje u nás:

Prvním krokem je rozhodnutí o vstupu do likvidace - formou notářského zápisu

 • okamžitě přebereme veškerý dohled, veškeré starosti a povinnosti, které je třeba plnit v souvislosti s likvidačním procesem.
 • jmenujeme likvidátora (v případě zájmu poskytneme profesionálního likvidátora)
 • provedeme všechny změny v Obchodním rejstříku a Obchodním věstníku
 • zajistíme potřebné deregistrace a stanoviska orgánů státní správy
 • s daňovými poradci naší skupiny APOGEO můžeme likvidaci vyřídit komplexně i po daňové  a účetní stránce vč. všech výkazů
 • zajistíme výmaz společnosti z Obchodního rejstříku
 • proces provádíme důkladně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik

Společnosti splňující shora uvedené mohou být také odkoupeny zahraničními korporacemi - investory či pro spekulaci, přičemž cena našich služeb je od 39.900 Kč. Starostí spojených s vedením firmy se tak zbavíte okamžitě.

 

Varujeme však před nabídkou podezřelých odkupů a upozorňujeme, že tvrzení některých poskytovatelů podobných služeb „že vás ihned zbaví odpovědnosti za dluhy apod.“ nemohou být pravdivá. Neprofesionální odprodej či likvidace často způsobí finanční ztráty, které mohou jít k tíži JEDNATELŮ I SPOLEČNÍKŮ!

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality

 • 08. 11. 2019 | Aktualita

  Informační povinnost firem v roce 2019

  Dle § 42a a § 66c rejstříkového zákona a § 21a zákona o účetnictví mají subjekty zapsané v obchodním rejstříku informační povinnost. To znamená, že musí každý rok založit účetní dokumenty do sbírky listin obchodního rejstříku, tj. předat je rejstříkovému soudu. Obecně platí, že dokumenty by měly být zveřejněny bez zbyt...

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.