Likvidace & odkup nepotřebné společnosti

Zbavíme Vás nepotřebné společnosti! Odborně, důsledně a diskrétně.

Přebereme povinnosti a starosti spojené s likvidací firmy.

Rozhodli jste se ukončit podnikání své společnosti? Bezplatně vám poradíme, zda je likvidace vhodnou formou řešení.

Co je likvidace?

Zrušení společnosti s likvidací je seriozní, poctivý a zákonný způsob ukončení veškerých aktivit společnosti. Likvidací se rozumí souhrn ekonomických a právních kroků, které směřují k ukončení jejích aktivit a podnikání. Výsledkem úspěšné likvidace je, že společnost nemá majetek ani závazky a je řádně vymazána z Obchodního rejstříku.

Odbornou likvidaci společnosti zajistíme již od 44.500Kč,Toto úřední martirium absolvujeme za Vás odborně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik, přičemž tento proces obvykle zabere 6-8 měsíců v méně komplikovaných případech.

 

Jak to funguje u nás:

Prvním krokem je rozhodnutí o vstupu do likvidace - formou notářského zápisu

 • okamžitě přebereme veškerý dohled, veškeré starosti a povinnosti, které je třeba plnit v souvislosti s likvidačním procesem.
 • jmenujeme likvidátora (v případě zájmu poskytneme profesionálního likvidátora)
 • provedeme všechny změny v Obchodním rejstříku a Obchodním věstníku
 • zajistíme potřebné deregistrace a stanoviska orgánů státní správy
 • s daňovými poradci naší skupiny APOGEO můžeme likvidaci vyřídit komplexně i po daňové  a účetní stránce vč. všech výkazů
 • zajistíme výmaz společnosti z Obchodního rejstříku
 • proces provádíme důkladně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik

Společnosti mohou být také odkoupeny zahraničními korporacemi - investory, přičemž cena našich služeb činí od 39.900Kč. Starostí spojených s vedením firmy se zbavíte okamžitě.

Varujeme však před nabídkou podezřelých odkupů a upozorňujeme, že tvrzení některých poskytovatelů podobných služeb „že vás ihned zbaví odpovědnosti za dluhy apod.“ nemohou být pravdivá. Neprofesionální odkup či likvidace často způsobí finanční ztráty, které mohou jít k tíži JEDNATELŮ I SPOLEČNÍKŮ!

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality

 • 10. 09. 2018 | Aktualita

  Evidovaných svěřenských fondů je už přes 900, jen od července přibyly tři stovky

  V evidenci svěřenských fondů je těchto subjektů k dnešnímu dni k dohledání přesně 914. Fondy založené před 1. lednem 2018 měly povinnost registrovat se do 1. července, nové vznikají podle současných pravidel až zápisem do evidence, kterou vedou rejstříkové soudy. Podle odhadů došlo zhruba u 200 fondů k zániku svěřenské...

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.