Likvidace & odkup nepotřebné společnosti

Zbavíme Vás nepotřebné společnosti! Odborně, důsledně a diskrétně.

Přebereme povinnosti a starosti spojené s likvidací firmy.

Rozhodli jste se ukončit podnikání své společnosti? Bezplatně vám poradíme, zda je likvidace vhodnou formou řešení.

Co je likvidace?

Zrušení společnosti s likvidací je seriozní, poctivý a zákonný způsob ukončení veškerých aktivit společnosti. Likvidací se rozumí souhrn ekonomických a právních kroků, které směřují k ukončení jejích aktivit a podnikání. Výsledkem úspěšné likvidace je, že společnost nemá majetek ani závazky a je řádně vymazána z Obchodního rejstříku.

Odbornou likvidaci společnosti zajistíme již od 44.500Kč,Toto úřední martirium absolvujeme za Vás odborně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik, přičemž tento proces obvykle zabere 6-8 měsíců v méně komplikovaných případech.

 

Jak to funguje u nás:

Prvním krokem je rozhodnutí o vstupu do likvidace - formou notářského zápisu

  • okamžitě přebereme veškerý dohled, veškeré starosti a povinnosti, které je třeba plnit v souvislosti s likvidačním procesem.
  • jmenujeme likvidátora (v případě zájmu poskytneme profesionálního likvidátora)
  • provedeme všechny změny v Obchodním rejstříku a Obchodním věstníku
  • zajistíme potřebné deregistrace a stanoviska orgánů státní správy
  • s daňovými poradci naší skupiny APOGEO můžeme likvidaci vyřídit komplexně i po daňové  a účetní stránce vč. všech výkazů
  • zajistíme výmaz společnosti z Obchodního rejstříku
  • proces provádíme důkladně, diskrétně a s ohledem na minimalizaci klientských rizik

Společnosti mohou být také odkoupeny zahraničními korporacemi - investory, přičemž cena našich služeb činí od 39.900Kč. Starostí spojených s vedením firmy se zbavíte okamžitě.

Varujeme však před nabídkou podezřelých odkupů a upozorňujeme, že tvrzení některých poskytovatelů podobných služeb „že vás ihned zbaví odpovědnosti za dluhy apod.“ nemohou být pravdivá. Neprofesionální odkup či likvidace často způsobí finanční ztráty, které mohou jít k tíži JEDNATELŮ I SPOLEČNÍKŮ!

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.