Speciální květnová akce - roční předplatné týdeníku EURO

29. dubna 2011

Společnost SMART Office & Companies připravila pro své klienty speciální akci: Pro každého klienta, který si během měsíce května 2011 zakoupí českou nebo slovenskou ready-made společnost, máme připravený hodnotný dárek – roční předplatné ekonomického týdeníku EURO.

Naše společnost se zabývá prodejem ready-made společností již od roku 2001 – za tuto dobu jsme se stali důvěryhodným a stabilním partnerem pro širokou veřejnost, advokátní kanceláře, investiční a realitní společnosti.

Neváhejte a využijte možnost sledovat rozhodující události a trendy v ekonomice, obchodu, politice a trendy ve společnosti. Týdeník EURO je dnes nejprodávanějším a inzertně nejvýkonnějším titulem soustředěným na podnikání v České republice.
 
S nákupem ready-made společnosti tak získáte nejen důvěru v naší serióznost a jistotu o stavu kupované společnosti, ale také zdroj informací ze světa byznysu.
 
 
 
 
 

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.