Smlouva mezi ČR a Kyperskou republikou o zamezení dvojímu zdanění

4. prosince 2009

26. listopadu 2009 vstoupila v platnost Smlouva mezi ČESKOU REPUBLIKOU a KYPERSKOU REPUBLIKOU o zamezení dvojímu zdanění a zabránění daňovému úniku v oboru daní z příjmu. Smlouva, jejíž ustanovení se tak začnou prakticky provádět v obou státech od 1. ledna 2010, bude v blízké budoucnosti publikována ve Sbírce mezinárodních smluv.

Ministerstvo financí ČR na základě informací obdržených z Ministerstva zahraničních věcí ČR oznámilo vstup v platnost smlouvy mezi ČR a Kyperskou republikou o zamezení dvojímu zdanění, která byla podepsána, včetně protokolu k ní, v Nikósii dne 28. dubna 2009.

V souladu s ustanovením článku 26 odst. 3 dnem, kterým se začne provádět tato nová smlouva, přestanou být v platnosti a přestanou se provádět ve vztazích mezi Českou republikou a Kyperskou republikou ustanovení Smlouvy mezi vládou Československé socialistické republiky a vládou Kyperské republiky o zamezení dvojího zdanění a zabránění daňovému úniku v oboru daní z příjmu a z majetku, která byla podepsána v Praze dne 15. dubna 1980.

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít