Potřebujete obsadit pozici ve statutárním či dozorčím orgánu společnosti?

14. února 2014

SMART Companies Vám nabízí služby nominálního servisu a je připravena zajistit obsazení pozice ve statutárních a kontrolních orgánech obchodních společností.

Nominální servis (poskytování osob jednatelů, členů představenstva, dozorčí rady do společností) je služba poskytovaná v souladu se zákony č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, prověřenými lidmi s podporou zázemí skupiny APOGEO, která disponuje úplným poradenským servisem.

SMART Companies Vám nabízí služby nominálního servisu a je připravena zajistit obsazení pozice ve statutárních a kontrolních orgánech společností našich klientů. Jedná se o osoby s praxí v těchto službách, vykonávající dané funkce na základě pověření ze strany skutečného majitele společnosti.

Členové týmu poskytující nominální servis jsou nejen občané České republiky, ale také cizinci z Evropské unie a mimo Evropskou unii. Mnozí z nich mají letité zkušenosti s poskytování této služby v zahraničí. Hlavními zárukami pro klienta jsou ustanovení §§1400-1447 nového občanského zákoníku o správě cizího majetku a §§51-53 zákona o obchodních korporacích o pravidlech jednání členů orgánů.

Nominální servis je poskytován nejen společnostem s nulovou aktivitou, ale i firmám v běžném provozu, v insolvenčním řízení či likvidaci.

Klíčovými aspekty poskytnutí služby nominálního servisu jsou ze strany poskytovatele

  • Úplná spolehlivost
  • Naprostá diskrétnost
  • Potřebná flexibilita
  • Odsouhlasený rozpočet

V případě Vašeho zájmu volejte zdarma na 800 276 278 nebo pište na info@smartcompanies.cz.

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít