Obchodní aktivita na BVI stoupá

4. ledna 2012

Posledních statistické údaje z Britských Panenských ostrovů ukazují, že aktivita v oblasti finančních služeb a zakládání offhorových společností se na ostrově zvyšuje.

Posledních statistické údaje z „The British Virgin Islands Financial Services Commision“ ukazují, že aktivita v oblasti finančních služeb se na ostrově zvyšuje.
Počet registrovaných společností ve druhém a třetím čtvrtletí roku 2011 byl 32,745, což je vyšší počet než za stejné obdobní v roce 2010.  
Během třetího čtvrtletí 2011 přijalo BVI 31 formálních žádostí o podání neveřejných informací v rámci smluv o poskytování informací. Tento počet nevybočuje z úrovní předchozích období.
Celkový počet majetku, který byl obhospodařován v bankovním a trustovém sektoru ve třetím čtvrtletí 2011 dosáhl 2,45 biliónu amerických dolarů. Oproti druhému čtvrtletí loňského roku došlo k mírnému růstu o 1,3%.  

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.