Kyperské firmy se množí závratným tempem

30. listopadu 2012

Na Kypru velmi razantně stoupl počet nově zaregistrovaných společností - jde o 25% nárůst za poslední tři roky.

Zájem založit si zde vlastní firmu sílí i mezi českými podnikateli. Vyplývá to ze statistik, které získala společnost SMART Companies. Kypr má stabilní podnikatelské prostředí a s Českou republikou má uzavřenou smlouvu o ochraně investic.

Daňová sazba pro příjmy právnických osob činí 10 %, což představuje jednu z nejnižších sazeb v Evropě. Přívětivost kyperského podnikatelského prostředí potvrzuje rostoucí počet nově registrovaných firem, za poslední tři roky se počet nových firem zvýšil o čtvrtinu.

Společnost SMART Office & Companies, s.r.o. (SO&C) je jednou z nejvýznamnějších společností na trhu v zakládání a prodeji společností. Disponujeme nejširším portfoliem států, kde lze získat ready-made společnost nebo založit společnost na míru, přičemž počet lokalit neustále rozšiřujeme.

Od roku 2011 je SO&C členem APOGEO Group, poradenské skupiny s obratem téměř 100 milionů korun, jejíž tým tvořilo bezmála 80 odborníků různého zaměření a aktuálně je tvořena společnostmi poradenské skupiny APOGEO poskytující širokou škálu služeb v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, outsourcingu mezd a personální agendy, znaleckých služeb, management consultingu a společnostmi skupiny SMART Office & Companies, s.r.o.

Zdroj: Právo&Byznys

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít