BVI Legal Update

16. října 2018

BVI Registrar of Corporate Affairs přijal další změny související s neplněním povinnosti BVI obchodních společností předkládat aktuální informace o stávajících ředitelích, tzv. Register of Directors.

Dle novely zákona o obchodních společnostech Britských Panenských ostrovů, která vešla v platnost v roce 2016, je každá BVI společnost povinna předkládat tamějšímu obchodnímu rejstříku (BVI Registrar of Corporate Affairs) aktuální informace o stávajících ředitelích, tzv. Register of Directors. Dva roky na to byly přijaty další změny související s nesplněním těchto povinností, mezi nejdůležitější patří:

- od 1.10.2018 všechny společnosti, které nesplnily výše uvedenou povinnost, nebudou schopné získat Certificate of Good Standing, tj. certifikát potvrzující, že společnost je aktivní bez jakýchkoliv závazků vůči obchodnímu rejstříku

- všem společnostem, které nepodají Register of Directors do konce roku 2018 hrozí výmaz z obchodního rejstříku

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.