5 důvodů, proč je výhodné koupit ready-made společnost

27. října 2019

Založení nové společnosti je v Česku velmi zdlouhavý proces. Čeká vás spousta běhání po úřadech, nekonečné papírování a nejistý výsledek. „Na založení eseróčka se dají ušetřit tisíce, ale prodělat miliony,“ říká Michael Dobrovolný, manažer společnosti Smart Office & Companies v článku pro Lidovky.cz. Řešením může být koupě předzaložené společnosti.

5 důvodů, proč je výhodné koupit ready-made společnost

1. Vyhnete se zdlouhavému byrokratickému procesu

Koupí ready-made společnosti ušetříte čas, který byste strávili studiem legislativy a běháním po úřadech. Je potřeba navštívit notáře, zajít do banky, ohlásit živnost na živnostenském úřadě, dodat výpis z rejstříku trestů, vyhotovit listiny, které podepíší statutární a jiné orgány společnosti osvědčující způsobilost osob pro výkon dané funkce, registrace k daním, žádost o zápis do obchodního rejstříku atd. To vše může trvat i měsíc. Celý proces je natolik složitý, že pravděpodobně uděláte někde chybu, na kterou přijdete pozdě. Byrokratickému martýriu se vyhnete, pokud se rozhodnete koupit ready-made společnost.

2. Profesionální dokumentace

Samozřejmostí je kompletní dokumentace společnosti zpracovaná profesionálem, na míru vašim potřebám a očekáváním.

3. Základní kapitál

Ready-made společnosti mají splacený základní kapitál a vám tak odpadá finanční zátěž v podobě nutnosti řešení vkladu.

4. Firma s historií

Společnost, která už má nějakou historii, působí důvěryhodněji. K této skutečnosti přihlížejí nejen banky při žádosti o úvěr, ale i obchodní partneři, investoři a zákazníci.

5. Podnikáte okamžitě

Koupě ready-made společnosti vám umožní začít podnikat třeba hned následující den. Bez zbytečného čekání, vyřizování a vypisování formulářů. Místo zdlouhavého obíhání úřadů se věnujete vydělávání peněz.

Založení společnosti s sebou nese i určitá rizika, proto nákup řešte vždy s renomovaným poradcem.

Potřebujete poradit? Chcete se na něco zeptat? Napište nebo zavolejte nám.

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.