Skok na obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu Vyhledávání Hlavní menu Change language

Kypr zajistí anonymitu pouze v kombinaci s offshore jurisdikcí

12květen

Kyperský obchodní rejstřík nově umožňuje za poplatek online přístup k některým informacím o společnostech registrovaných na Kypru

Od února 2011 byla v rámci kyperského obchodního rejstříku spuštěna online služba nahlížení k údajům o společnostech registrovaných na Kypru. Tato služba je zpoplatněna 8,54 EUR za náhled do rejstříku za společnost.
Takto zveřejňovanými informacemi jsou nově jména ředitelů, akcionářů, sídla, data zápisu společnosti do rejstříku nebo zatížení majetku společnosti hypotékou a jinými břemeny.
 
Mezi informace, které i nadále není možné získat online, patří zakládací smlouva, stanovy nebo finanční výkazy společnosti.
 
Pokud nechcete, aby bylo možné v obchodním rejstříku veřejně dohledat vaše jméno, lze anonymitu vlastnictví docílit prostřednictvím založení společnosti v jurisdikcích, kde je obchodní rejstřík neveřejný a využitím služeb tzv. jmenovaných akcionářů a jednatelů. Mezi jurisdikce, které toto umožňují, patří např. Seychely, Belize, Panama ad.
 

Obraťte se na naše specialisty. Dokážeme založit a spravovat společnosti ve více než 30 zemích světa, jsme specialisté na zakládání offshore i onshore společností a víme jak využít zahraničních struktur pro daňové plánování.